KONST / Litografier / Färglitografi 10141127

nr 1014 1127

Färglitografi

Oidentifierad konstnär, dansare, PT, signerad, 50x39

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 januari 2016
kl 20:42:53

19/1 16:37:12 1      100 kr
25/1 13:59:40 2      Vinnande bud